Profesyonellerin Buluşma Noktası

Biz Kimiz?

2317117

Olcay KÜK

E-Ticaret, Dijital Strateji ve İş Geliştirme alanlarında çalışmalar yürütmektedir. Birçok yerli ve yabancı firmanın online iş süreçlerinin, e-ticaret operasyonlarının ve dijital faaliyetlerinin iyileştirilmesi, satışlarının artırılması ve geleceğe yönelik iş stratejileri geliştirilmesi hususlarında danışmanlık çalışmalarını yürütüyor.

International Business Advisors oluşumunda yer alarak uluslararası arenadaki iş geliştirme süreçleriyle ilgili çalışmalarını global pazar hedefi olan firmalar için danışmanlık noktasında gerçekleştirmektedir. Almanya, Hindistan ve Kanada gibi ülkelerdeki iş ortaklarıyla birlikte kurumların iş süreçleri için inovatif yazılım teknolojileri geliştirme noktasında çalışmalar yürütmektedir. Geçmiş yıllarda bir çok yazılım projesi gerçekleştirmiş ve yönetmiştir. Bilişim Güvenliği sektörüne yönelik deneyimlerini ise uzun yıllar çeşitli dergilerde yazar olarak paylaşmıştır. Günümüzde ise elde ettiği deneyimleri danışmanlık hizmetlerini üstlendiği firmalar ve sosyal mecralarda gerçekleştirdiği paylaşımlar ile takipçileriyle buluşturuyor.

İletişim : ok@olcaykuk.com

Facebook profiline ulaşmak için tıklayın.

Linkedin profiline ulaşmak için tıklayın.

—————————————————————————————————————————————-

twitter foto

 

Nazif BERAT

Nazif Berat 1986 yılında Ankara’da doğmuştur. Bilgisayar Mühendisliği, MBA’nin yanı sıra diplomasi, iş geliştirme ve inovasyon konularında da değişik ülkelerde eğitim almıştır. Daha öncesinde 4 yıl Avrupa Birliği’nde Türkiye’yi temsilen farklı projelerde yer alan Nazif Berat eski İngiltere Başbakanı Tony Blair ile yurtdışında tanışma ve projesini anlatma imkânı bulmuştur.

1 sene Microsoft’ta MSP olarak çalıştıktan sonra  “Bir Fikrin mi Var?” adlı yarışmaya katılıp “Çöpten Sosyal Medya Olur Mu?” adlı projesiyle finale kalmıştır.  Bu yarışmadan kısa bir süre sonra kendi şirketini kurup Amerika’dan yatırım alan Nazif Berat 1,5 sene içinde farklı projeler yaparak Amerikan iş hayatını gözlemleme ve deneyimleme fırsatı yakalamıştır. Sonrasında da Alman iş ortağıyla New York Business Consultancy’i kurup uluslararası sahada çalışmalarına halen devam etmektedir.

2010 yılında kurucu ortak olduğu  “Gelecex”  bugün Türkiye’deki en büyük öğrenci platformlarından biri haline gelerek 100 farklı üniversitede çalışmalarına devam etmektedir.

Nazif Berat son dönemlerde bitmek üzere olan projeleri ve yeni kuracağı şirketler üzerinde çalışmaktadır. Bunların dışında Amerika’da, Türkiye’de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde orta ve büyük ölçekli şirketlere sürdürülebilir iş geliştirme ve inovasyon konularında danışmanlık yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi için kendisine Linkedin’den ulaşabilirsiniz.

Twitter profiline ulaşmak için tıklayın.

Linkedin profiline ulaşmak için tıklayın.