Profesyonellerin Buluşma Noktası

Ülkemizde ve özellikle İstanbul’da iş dünyasına yönelik birçok etkinlik yapılmakta. Fakat bu etkinliklerin içerisinde B2B konseptinde olan etkinlik sayısı ne yazık ki çok az.
Bizler ülkemizin hak ettiği yerlere gelmesini arzu eden genç ve deneyimli profesyoneller olarak bu konu hakkında neler yapabiliriz diye epeyce düşündük. Gerek Türkiye’ de gerekse yurt dışında işbirliği içerisinde olduğumuz birçok şirketin varlığı ve know-how noktasında kazanımlarımızı masaya koyup ülkemiz iş dünyasını kendi perspektifimiz doğrultusunda değerlendirdik.
Ve aklın yolu birdir düşüncesiyle; bilgilerini paylaşmak isteyen fakat kendisine bir oluşum bulamayan CEO’ların, rol modellerin ya da kendisini geliştirmek isteyen profesyonellerin ulaşabileceği mecraların azlığından yakındıklarını fark ettik. Profesyoneller paylaşmak, öğrenmek ve topluma faydalı olmak istese de buna yeteri kadar imkân tanınmıyor diye görüş birliğine vardık.
İstanbul’da on binlerce şirketin, yüzbinlerce profesyonelin olduğu düşünülürse yapılan etkinliklerin ne derece az olduğu zaten anlaşılıyor.
İşte bu noktada,
Gelecex Business Talks organizatörleri olarak iş hayatında aktif yer alan profesyonellerin buluştuğu, insanların yaşlarından bağımsız, belirli sektörlerden ziyade know-how çerçevesinde her türlü bilgi ve tecrübenin paylaşıldığı bir etkinlik düzenlemeye karar verdik.

 

Sektörün önde gelen profesyonellerinin konuşmacı olarak yer aldığı bu oluşumu birbirinden değerli deneyimlerin paylaşıldığı genç profesyoneller, girişimciler ve orta/üst düzey yöneticilerin bir araya gelmesiyle daha da büyüyecek bir iş ağı olarak tasarladık.

 

Gelecex Business Talks ile birlikte iş hayatında ulaşmak istediğiniz birçok isme rahatlıkla ulaşıp, merak ettiğiniz püf noktalarını kendilerine birebir sorma şansına erişeceksiniz.

 

Kısa kısa GBT sizlere ne fayda sağlayacak?
• Yurt içi ve yurt dışından getireceğimiz rol model, tanınmış uzmanlarla tanışma fırsatı elde edeceksiniz.
• İş dünyasındaki bağlarınızı güçlendirip, yenilikleri yakından takip edeceksiniz.
• Fikirlerinizi paylaşıp ve gerektiği durumlarda profesyonellerle işbirliği yapma şansına sahip olacaksınız.
• Uluslararası Arena’da iş yapmak isteyen iş adamlarına bizzat yardımcı olacağız.
Son olarak bizlerin bu fikrine tüm kapılarını açıp, desteklerini hiç esirgemeyen YAZANE ailesine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyor, kendileriyle çalışmaktan büyük memnuniyet duyduğumuzu belirtmek istiyoruz.

 

İş Dünyası’ndaki son gelişmeleri, yeni trendleri ve geleceğe yönelik başarı çözümlerinden haberdar olmak isteyenleri davetli( invited only) etkinliğimize bekleriz.
Bu süreçte her türlü önerinizi, geri dönüşlerinizi ve eleştirileriniz lütfen bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Business Talks Ekibi